Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 294 днів. За цей час ми опублікували 23611 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Настя Телікова

Українські діджеї зіграли сети в оранжереї Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка на Печерську, щоб зібрати кошти на переобладнання теплиць.

22 червня стрімінговий канал електронної музики Kyiv BPM розпочав серію DJ стрімів з купольної оранжереї ботсаду. Протягом двох тижнів Symonenko, BeSSarion, human margareeta, Joseph, Eternity, YUVI & SVZZ, Marichka-Porichka і Berchy презентують свої сети, щоб допомогти природоохоронному фонду Peli can live зібрати 500 тисяч гривень на переобладнання теплиць ботсаду в рамках кампанії «Тепло для оранжерей».

Четвертого липня Yuvi & SVZZ (21:00) та Berchy (22:00) презентують свої сети онлайн.

Зібрані кошти підуть на переобладнання вентиляційної системи в частині теплиць, що дозволить зменшити витрати на опалення взимку і створити належні кліматичні умови для існування рослин за будь-якої погоди.

Цієї зими організація зібрала три мільйони гривень, завдяки чому змогли купити 242 тони пелет та зробити енергетичний аудит оранжерей. Співробітники ботанічного саду всю зиму працювали в нічні зміни — докладаючи в булер’яни та металеві ємності дрова, які заготовляли волонтери і таким чином збільшували температуру повітря в оранжереях. Під час блекаутів — це було єдиним джерелом тепла для тропічних рослин, розповідає Яна Боброва, виконавча директорка благодійного фонду Peli can live.

22 червня

21:00 BEssARION

22:00 Human Margareeta 

27 червня 

21:00 Marichka-Porichka

22:00 Eternity 

29 червня 

21:00 Joseph 

22:00 Symonenko 

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button