Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 279 днів. За цей час ми опублікували 23497 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: ЛМР

Японський архітектор Сігеру Бан почав працювати над проєктом нового хірургічного корпусу національного реабілітаційного центру Unbroken у Львові. На Lviv Urban Forum він презентував першу концепцію та візуалізацію будівлі, повідомив мер Андрій Садовий.

Згідно з проєктом, хірургічний корпус матиме вісім поверхів – два під землею та шість наземних. Основна конструкція – з бетонними ядрами, та дерев’яними рішеннями без металевих з’єднань всередині.

Проєкт адаптують спільно з українськими фахівцями під будівельні норми та технічні вимоги медицини. Після презентації Сігеру Бан запустить міжнародну фандрейзингову кампанію для збору коштів на будівництво нового хірургічного корпусу.

Архітектор Сігеру Бан з Японії – лауреат Прітцкерівської премії, відомий своїми нестандартними підходами до будівництва, використанням незвичних будівельних матеріалів. Серед його найвідоміших робіт – музей гори Фуджі у Японії, музей сучасного мистецтва Центр Помпіду у місті Мец (Франція) та Музичний театр на річці Сена у Парижі.

На початку великої війни в Україні у великих шелтерах для переселенців у Львові почали монтувати модульні системи з картонних труб та перегородок за проектом Сігеру Бана, що дозволило поділити великі приміщення на сегменти і створити приватний простір і комфорт вимушено переселених українців. Читайте детальніше: Японський архітектор робить прихистки для українських біженців у Польщі. У супермаркеті та на вокзалі.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button