
Грамотна архітектура, що відповідає останнім трендам, — одна зі складових успіху комерційного об’єкта. Вже мало зводити безликі офісні приміщення, торгові площі, однотипні житлові квартали. Ритм змінного світу диктує інші правила. Нові будинки мають виділятися, «чіпляти» покупця, майбутніх мешканців. Україна взяла курс на європейський розвиток, це відображається у будівельній сфері, починає змінюватись підхід до роботи, зведення будівель.
Використання нових програмних продуктів
Програмні продукти дозволяють архітекторам швидко, якісно та детально проєктувати сучасні будівлі. Прогрес торкнувся не лише архітектури, дедалі більше користувачів вибирає крипто казино, в яке так само захоплююче грати, як і створювати проєкти будівель у новій концепції інформаційного моделювання.
Building Information Modeling містить:
- проєкт будівлі;
- повну інформацію про об’єкт.
Водночас у ньому працюють кілька спеціалістів. При проєктуванні усувають можливі помилки, точно прораховують кількість використовуваних матеріалів. Це заощаджує час, кошти.
Єднання із середовищем
Забудовники України переймають концепцію європейських колег щодо роботи з цілісним середовищем. Принцип індивідуального будівництва відходить у минуле. Будівлі зводяться з урахуванням довкілля. Воно інтегрується у простір, стає його частиною.
Київ залишається ініціатором такого руху. Міська влада довго, повільно приймає відповідні рішення. Ініціативу перехоплюють приватні забудовники. Підприємства зводять окремі житлові комплекси, зручні для мешканців. На невеликій території розміщені необхідні магазини, аптеки, торгові центри на перших поверхах. Є дитячі садки. У перспективі поодинокі житлові комплекси стануть нормою міст України.
Сучасні матеріали
Для роботи архітектори вибирають нові технологічні можливості, залучають матеріали, що тільки зійшли з конвеєрів. Вентильовані фасади замінює фасадне скління кількох видів:
- класичне;
- структурне;
- напівструктурне;
- безрамне.
Для прискорення будівництва використовують збірні конструкції. Популярність набирають стінові панелі. Будівельники «збирають» будинки в найкоротші терміни без втрати якості. В Україні поступово використовуються архітектурні елементи, що надруковані на ЗD принтері, цілі будинки. Для будівництва сучасних, безпечних, практичних будівель використовують:
- Склообетон.
- Надувний бетон.
- Бетон у рулонах.
- Мікро-фібробетон.
Окремі матеріали входять до українського будівельного ринку. Фахівці навчаються працювати з ними. Просувається ідея використання дахів, що експлуатуються. Думка про дорожнечу їхньої установки, експлуатування відходить на другий план. У світі експлуатовані покрівлі перетворюють на зони відпочинку, музеї, ресторани, тераси зі СПА-центрами. Це чудове місце відпочинку мешканців великого ЖК.
Впроваджується система «розумний дім». Мешканці одержують квартири з максимальними функціональними можливостями. Це спрощує життя, робить його комфортним, безпечним. Впроваджуються технології використання джерел відновлюваної енергії. Тренди світового будівництва активно запроваджуються в Україні. Технології покращуються, що дозволяє швидше вводити в експлуатацію найсучасніші, безпечні будівлі.
Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» всього від 100 грн/місяць!
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті