У Львові 3D-принтер завершив створювати каркас школи
Зараз працюють над встановленням перекриття і комунікацій.
Зараз працюють над встановленням перекриття і комунікацій.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 100 днів. За цей час ми опублікували 24784 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У Львові триває будівництво школи, стіни якої будували за допомогою спеціального 3D-принтера. Наразі за новою технологією завершено будівництво каркасу, повідомляє пресслужба міськради. Зараз працюють над встановленням перекриття і комунікацій.
Серед переваг такої технології зазначають, зокрема, те, що вона допомагає зводити будівлі в десятки разів швидше і потребує залучення лише двох операторів. А також дозволяє точніше використовувати ресурси, скорочувати витрати на матеріали, сприяє гнучкості, свободі дизайнерських рішень та ефективному використанню простору.
Новий навчальний корпус школи у Львові є пілотним проєктом програми HIVE (будівництва шкіл, житлових будинків за допомогою 3D-друку). Проєкт закладу розробили архітектори balbek bureau.
Будівельні роботи було розпочато в листопаді минулого року. На першому етапі заклали фундамент майбутньої школи. Другий етап – власне друк – перенесли на весну 2023 року. Очікується, що будівництво триватиме близько п’яти тижнів і завершиться в червні цього року. Новий корпус школи відкриється для відвідування 100 учнів уже 2024 року.
За концепцією проєкту, навчальний корпус матиме один поверх, де будуть розміщені класні кімнати, учительська, санвузли та хол з інклюзивним простором, здатним прийняти всі категорії учнів, зокрема дітей з особливими потребами.
Одноповерхова будівля буде висотою 3,5 метра та площею 506 метрів квадратних. Тут буде чотири класи, учительська, фойє, коридори та санвузли. Загальний бюджет – 800 тисяч доларів.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті