Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 26304 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Huang Xianjie/VCG

У Китаї поширюється нова пляжна мода — фейскіні, маска, що захищає обличчя від сонця, повідомляє The Guardian.

Нещодавно в Уйгурському районі зафіксували рекордні для Китая 52,2 градуса за Цельсієм. Днями китайське телебачення показало, як туристи фотографуються біля термометра у Вогняних горах, який показував температуру поверхні 80 градусів за Цельсієм.

У Пекіні спека тримається на рівні 30-35 градусів. Люди вдаються до різних вигадок, наприклад, прилаштовують на капелюхи вентилятори.

Фейскіні нагадує буркіні — купальний костюм для мусульманок, який повністю закриває тіло, — але до нього додається ще й балаклава.

Тривале перебування під ультрафіолетовими променями може бути небезпечним і загрожує раком шкіри. Однак у Китаї ще й цінується світла шкіра. Засмага у багатьох китаянок досі асоціюється з сільськими мешканцями.

Фото: twitter.com/NancyChou2008

За версією Reuters, фейскіні винайшла у 2004 році бухгалтерка Чжан Шифань, яка почала продавати їх у Циндао. Фейскіні виявилися шалено популярними, але лякали дітей. Тому їх почали оформлювати у вигляді гриму акторів пекінської опери.

Фото: twitter.com/VAJIAJIA

Цьогоріч продажі капелюхів, сонцезахисних кремів, парасольок і фейскіні зросли, адже спека щороку стає нестерпнішою через глобальні кліматичні зміни.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button