У Львові ще понад 400 пам’яток ознакували міжнародною емблемою «Блакитний щит». Що це означає
Загалом у місті таке ознакування мають вже 794 пам’ятки архітектури.
Загалом у місті таке ознакування мають вже 794 пам’ятки архітектури.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У Львові ознакували міжнародною емблемою «Блакитний щит» ще 408 будинків-пам’яток культурної спадщини. Про це повідомляє Львівська міська рада.
Цього року завершили ознаковувати пам’ятки в середмісті та продовжили встановлення таких знаків на будівлях на вулицях Франка, Тарнавського, Городоцькій, Шевченка, Коновальця.
Емблема «Блакитний щит» затверджена Гаазькою конвенцією в 1954 році. Разом з двома її Протоколами є основною міжнародною угодою, яка встановлює правила захисту культурної спадщини під час збройних конфліктів.
Загалом, станом на зараз у місті таке ознакування мають вже 794 пам’ятки архітектури. Міжнародний пам’яткоохоронний знак «Блакитний щит» використовують у 130 країнах світу. У Львові дизайн такого інформаційного знаку затвердили наприкінці 2018 року.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті