У Києві «оцифрували» понад 100 тисяч дерев. Для чого це роблять?
Онлайн-мапа буде оприлюднена як тільки дозволятиме безпекова ситуація, заявили в Департаменті захисту довкілля.
Онлайн-мапа буде оприлюднена як тільки дозволятиме безпекова ситуація, заявили в Департаменті захисту довкілля.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У Києві «оцифрували» 107 тисяч дерев. Озеленювачі Деснянського, Голосіївського та Печерського районів додали до онлайн-мапи всі вуличні насадження та переважну більшість скверів і зараз працюють в парках, повідомив Олександр Возний, директор Департаменту захисту довкілля.
До онлайн-мапи вже додано сім парків в Деснянському та один у Голосіївському районах. Також почалися роботи по «оцифровці» парку Партизанської Слави в Дарницькому районі та парку Вічної Слави в Печерському районі, повідомив Возний.
Завдяки ресурсу комунальники зможуть провести чітку інвентаризацію і зрозуміти, скільки дерев у столиці, в якому стані вони знаходяться, а також надавати громаді дієві інструменти контролю.
Онлайн-мапа буде оприлюднена як тільки дозволятиме безпекова ситуація, адже при роботі з нею використовуються високоточні карти. Ресурс міститиме фотографію кожного «оцифрованого» дерева, інформацію про його місцезнаходження (з прив’язкою до точних координат), вид, діаметр стовбуру, висоту та стан.
Фото: Arnaud Mesureur
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті