У Львові почали будувати муніципальний тир (фото)
Проєкт розробляло львівське бюро Soluk Architects.
Проєкт розробляло львівське бюро Soluk Architects.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У Львові розпочалося будівництво муніципального стрілецького тиру, повідомив голова управління спорту департаменту розвитку міськради Антон Нікулін.
Тир будуватимуть коштом меценатів. З міського бюджету оплатять лише спортивне обладнання.
Тир з’явиться на місці занедбаної будівлі на вулиці Лисенка. Її власниця — Галина Маслюк, почесна консулка Республіки Казахстан на Заході України та інвесторка проєкту. Спершу вона планувала збудувати тут резиденцію Казахського дому.
«Але мер Львова переконав мене в тому, що цей проєкт зараз не на часі й потрібно створити стрілецький тир, адже в період війни необхідно навчати мешканців правильно поводитись зі зброєю», — розповідає Маслюк.
На цій території ще з ХІХ століття діяло Куркове товариство. У радянський час також працював тир.
Проєкт розробляло львівське бюро Soluk Architects.
У новому тирі вправлятимуться з кульової стрільби та стрільби з лука. Приміщення будуть максимально доступними.
Будівля матиме три поверхи: на цокольному розмістять тир на 25 метрів, на другому основну 50-метрову дистанцію, а на третьому — лучне поле на 18 метрів та навчальні аудиторії. Загальна площа тиру становитиме 1 817 квадратних метрів.
«Цей проєкт унікальний тим, що це на 100% спортивна споруда, що буде повністю інклюзивною та доступною для всіх. Всі арени для глядачів і приміщення для тренувань будуть доступними», — зазначає Михайло Солук, головний архітектор проєкту.
Вартість проєкту оцінюють орієнтовно у 80 мільйонів гривень. Відкрити муніципальний тир у Львові планують у 2024 році.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті