Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Корейська компанія K-water хоче перетворити Умань на «розумне місто». Раніше вона працювала над схожим проєктом у Пусані, повідомляє Business Korea.

У серпні K-water вибрана виконавцем проєкту «Створення генерального плану розумного міста Умань, Україна», що входить до проєктів K-City Network під наглядом Міністерства земельних ресурсів, інфраструктури та транспорту і Корейської корпорації закордонної інфраструктури та розвитку міст. Ініціатива є одним з декількох проєктів мережі K-City Network до 2023 року.

Основна мета — використання особливостей Умані, яка орієнтується на туризм, для створення генерального плану сталого та ефективного розвитку бізнес-складової міста.

Проєкт передбачає аналіз умов розвитку, необхідних для перетворення українського міста в «смартсіті», розробку генерального плану «розумного міста», забезпечення фінансування та запрошення міських чиновників на навчання. Реалізація проєкту розпочнеться у вересні, і має завершитися до квітня 2024 року.

Це перша подібна послуга, пов’язана з міською реконструкцією, яку замовив корейський уряд.

Пусан – це територія безпечного простору. Комплекс керуючих технологій включає в себе відеоспостереження вулиць і дорожнього руху з системою розпізнавання осіб, контроль освітлення і парковок, а також загальну інформаційну мережу. Для користування більшістю послуг досить натиснути кнопку на своєму смартфоні.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button