Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 276 днів. За цей час ми опублікували 23483 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

У Житомирі урбаністи спільно з велоспільнота розробляють концепцію розвитку велосипедної інфраструктури міста, повідомляє міськрада. Стратегічний документ планують розробити впродовж наступних трьох місяців.

Концепція має визначити стратегічний розвиток міської велоінфраструктури на період до 2030 року. Планується розробити міську веломережу та веломаршрути, острівці безпеки, місця для парковок велосипедів та путівник для туриста, який подорожує неподалік міста та хотів би познайомитися з цікавими місцями в Житомирі, розповів Тимофій Нагорний, експерт проєктної команди Bike City Consulting.

За словами Ірини Мілаш, координаторки проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні II», це дозволить місту підвищити рівень безпеки всіх учасників дорожнього руху, створити мережу велосипедних маршрутів, яка використовуватиметься при реконструкціях чи ремонтах вулиць, а також залучати інвестиції у будівництво велоінфраструктури та створювати більш комфортне та здорове міське середовище.

Згодом проєкт винесуть на громадські обговорення, а потім – на розгляд сесії міської ради. Фінансування розробки велоконцепції здійснює німецька неурядова організація Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit GmbH, за внутрішньою процедурою якої відбувся тендер на розробку велоконцепції. Переможцем стала компанія Bike City Consulting.

Фото: unsplash/andrew_gook

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button