Уряд Гонконгу забирає в бізнес-еліт найстаріше поле для гольфу під соціальне житло
Членство у клубі Фаньлін коштує понад 50 тисяч американських доларів.
Членство у клубі Фаньлін коштує понад 50 тисяч американських доларів.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Уряд Гонконгу забирає територію гольфового клубу, щоб збудувати на цьому місці доступне житло, повідомляє Bloomberg.
Поле для гольфу облаштували ще в 1911 році, це найстаріше 18-лункове поле у Великому Китаї. Наприкінця серпня у гольфового клубу закінчився термін оренди землі, й уряд вирішив його не продовжувати. Натомість планують збудувати 12 тисяч нових квартир.
Членство у клубі Фаньлін коштує понад 50 тисяч американських доларів. Гольф не випадково вважається «спортом» для заможних людей — облаштування поля потребує великої території, постійного догляду за газоном та великих витрат води. До того ж, це малоактивний вид дозвілля, за що його й полюбляють люди у віці, які досягли фінансового успіху.
Клуб, звісно, протестує проти цих планів. Там запевняють, що це історична спадщина, що, зокрема, має екологічну цінність. Також стверджують, що понад 40% території доступна для тих, хто не має членства, — люди користуються залами для мініфутболу та нічними доріжками для прогулянок.
Ділові еліти запевняють, що знищення поля завдасть шкоди бізнесу, бо чимало угод укладається саме під час гри у гольф.
Житло в Гонконзі — одне з найменш доступних у світі. Водночас бракує саме землі, де дозволено будівництво, — 75% площ залишаються незабудованими, бо мегаполіс намагається не наступати на зелені пагорби.
У Сінгапурі вже практикують заміщення полів для гольфу житлом. Крім того, там також для цієї мети використовують території іподромів.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті