Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Ілюстративне фото: unsplash/jtkyber1

Південнокорейські інвестори допоможуть вдосконалювати транспорту інфраструктуру на Київщині. Плани обговорили на спільному форумі з відновлення, повідомили в Київській ОВА.

Планується розробити нову транспортну модель Київської області. У межах проєкту хочуть розробити стратегії відновлення та розвитку концепції Smart City, комплексні плани просторового розвитку, а також переглянути транспортний план. Нова модель передбачатиме зменшення навантаження пасажирського та вантажного транспорту на автошляхи області. У військовій адміністрації зазначають, що для цього потрібна, зокрема, розгалужена мережа приміського транспорту.

За даними ОВА, щодня з області до Києва їздять понад 500 тисяч осіб. Значна частина цих людей віддає перевагу приватним авто через те, що приміський транспорт переповнений. Водночас в області під час бойових дій були пошкоджені 52 транспортні споруди, серед яких мости, естакади та переходи.

«Корея має чималий досвід у цьому питанні. Також пережила війну і реалізувала план відновлення. Один із його напрямів – реконструкція магістральних доріг, що сприяло швидкому економічному зростанню. Сьогодні Київщина прагне не просто відновити, зруйноване росіянами, а й побудувати ефективну пристоличну транспортну інфраструктуру», – каже очільник ОВА Руслан Кравченко.

Фото: Руслан Кравченко

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button