У київських маршрутках встановили лічильники пасажирів
Це ніяк не пов’язано з водіями та виручкою у касі, стверджує перевізник.
Це ніяк не пов’язано з водіями та виручкою у касі, стверджує перевізник.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24968 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У маршрутках Києва встановили «відеолічильник пасажирів». Наприкінці вересня фото такого апарату з салону маршрутки №415 опублікував телеграм-канал Київ.Info.
На пристрої написано VIP Counter і вказано, що його виготовлено в Україні.
Один з найбільших приватних перевізників столиці «Союз-Авто» повідомив сайту ТСН.ua, що встановив лічильники на усіх своїх 12 маршрутах. Їх встановлюють біля кожної з двох дверей.
«Вони фіксують кількість пасажирів, які заходять в салони маршруток, — повідомили в компанії. — Ми їх встановили суто для внутрішнього контролю, ведемо моніторинг пасажиропотоків. Це ніяк не пов’язано з водіями та виручкою у касі».
Додають, що такий підрахунок лише приблизний, бо люди можуть вийти з салону і знову зайти. Іноді діти бавляться, бігаючи туди-сюди, бо їм цікаво як цокає лічильник.
Перевізник запевняє, що це ніяк не вплине на вартість проїзду. Собівартість залежить від подорожчання акумуляторів, резини, мастила, пального, а також від курсу долара.
Вартість лічильників компанія не називає, але стверджує, що вона незначна порівняно з вартістю валідаторів для безготівкової оплати проїзду. Так, три валідатори на один салон коштують дві тисячі доларів. Так пояснюють те, що в маршрутках досі розраховуються готівкою.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті