У Львові збираються забудувати багатоповерхівками «парк із косулями і пташками»
«Коли громада вирішує, що на приватній території буде щось інше, то це трішки по-комуністичному», — пояснюють депутати Євросолідарності.
«Коли громада вирішує, що на приватній території буде щось інше, то це трішки по-комуністичному», — пояснюють депутати Євросолідарності.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 99 днів. За цей час ми опублікували 24784 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Жителі львівського мікрорайону Під Голоском вимагають заборонити висотну забудову та створити парк. Але місцеві депутати провалили голосування за петицію, повідомляє Тvoemisto.tv.
Місцевість Голоско на півночі Львова активно забудовується та ущільнюється. Зараз Під Голоском планують звести будинки на шість, вісім та десять поверхів. При цьому бракує критичної інфраструктури: не лише дитсадків і шкіл, але й навіть транспортного сполучення.
За детальним планом території, на 168 гектарах району Під Голоском мало бути щонайменше три школи, сім дитячих садків, а жити — не більш як 12 тисяч осіб.
Львівська міськрада безкоштовно віддала понад 24 гектари садовому товариству «Підголоско», ліквідованому на початку цього року. Міська рада також дозволила розробити зміни до містобудівної документації цього району.
«У нас тут чудовий парк із малинкою, горішками, косулями, пташками. А нам показують будинки на шість, вісім і десять поверхів, — розповідає Анастасія-Марія Сейко, яка живе на Малоголосківських пагорбах. — У нашому парку є “Голосківська дебра”, природно утворена ущелина, яка вбирає воду. У нас багато старих цінних дерев».
Депутати міської ради двічі не змогли проголосувати за петицію про заборону висотної забудови та створення парку Під Голоском. На засіданні 28 вересня забракло лише одного голосу. Більшість депутатів фракції «Європейська Солідарність» були відсутні, утрималися або не голосували.
«Я вважаю, що ця петиція трохи популістична, тому що коли громада вирішує, що на приватній території буде щось інше, то це трішки по-комуністичному», — пояснює керівник фракції Петро Адамик.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті