У будівлі броварні XVI століття під Краковом створили бар. Там є пивний бювет (фото)
Організований навколо пивного джерела простір сприяє випадковим зустрічам і пожвавлює соціалізацію.
Організований навколо пивного джерела простір сприяє випадковим зустрічам і пожвавлює соціалізацію.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У селі Тенчинек під Краковом капітально поремонтували броварню XVI століття, розмістивши у ній бар і ресторан. Дизайн інтер’єру розробляла польська студія Projekt Praga, повідомляє Dezeen.
Броварню в Тенчинеку заснували у 1553 році. Частину будівлі було зруйновано під час Другої світової війни та реконструйовано у 2014-му.
Оригінальна частина становить 250 квадратних метрів. Приблизно половину відвели під бар із рестораном. В іншій половині розташовано кухню та зону з алембиком — конструкції з перегонних кубів. Пиво та міцні напої виготовляють у традиційний спосіб. На цьому фото видно алембик за скляною перегорожею:
Дизайнери намагалися мінімізувати втручання в автентичний простір — як із поваги до старовинної будівлі, так і з екологічних міркувань.
Цегляну кладку звільнили з-під шару плитки. Нові елементи виготовили з якомога природніших матеріалів, таких як дуб, кераміка, сталь і скло. До виробництва залучили місцевих майстрів.
Родзинка закладу — пивний «бювет» у вигляді колони, облицьованої керамічною плиткою. Цю плитку вручну виготовили у сімейній майстерні Ardea Arte. Відвідувачі бару можуть самі собі наливати пиво чи водку (як у Польщі називають міцні напої) з 14 різних кранів.
«Оскільки цей елемент визначає весь формат роботи закладу, ми вирішили перетворити його на серце простору, розмістивши в центрі таку мініротонду», — пояснює співзасновник Projekt Praga Марчін Гарбацкі.
Організований навколо цього пивного джерела простір сприяє випадковим зустрічам і пожвавлює соціалізацію.
Приміщення доволі витягнуте, тож дизайнери використали дзеркала, щоб візуально розширити простір. Це також додає світла в загалом темне приміщення.
Серед інших елементів інтер’єру — дубова підлога, прості дерев’яні меблі та глиняні лампи ручної роботи.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті