Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 284 днів. За цей час ми опублікували 23536 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: кадр з кліпу «Серце»

Представники церкви Святого Андрія у Львові висловили незадоволення щодо кліпу Христини Соловій та Сергія Жадана, знятого у храмі.

«Слава Ісусу Христу! Дорогі у Христі брати і сестри, хочемо виступити з приводу появи в мережі інтернет кліпу «Серце», за участю Христини Соловій та Сергія Жадана. Ми вже звернулися до них з проханням про видалення цього кліпу, оскільки він пропагує антихристиянські цінності та порушує суть та сценарій кліпу, про які ми наперед були поінформовані. Щиро всіх перепрошуємо!», – йдеться у видаленому дописі парафії у Facebook.

Обурення храму, ймовірно, викликали сцени поцілунку одностатевої пари, які сприйняли як пропаганду ЛГБТ. Також деяких членів християнської спільноти обурив вибір місця зйомок кліпу – старовинного греко-католицького храму.

Фото: кадр з кліпу «Серце»

Що кажуть виконавці?

Фото: кадр з кліпу «Серце»

«Пісня «Серце» — маніфест любові до світу, яка проростає з чесності та розуміння його недоліків і вад. Ця пісня — про сміливих людей, що борються за важливі для себе речі. Пам’ятайте, що поруч із любов’ю ніколи не може стояти каяття», – написала у своєму Facebook Христина Соловій.

Фото: шоу «20:23»/YouTube

Учора на вечірньому шоу «20:23» Христина Соловій та Сергій Жадан прокоментували ситуацію.

«Кліп знімався в церкві, але для нас в цьому не було нічого ні антиклерикального, ні провокативного. Церква у кліпі – це певна метафора суспільної візії, опінії і загалом громадської думки», – прокоментував Жадан.

«Ми б дуже хотіли, щоб усі памʼятали, що церква – це метафора і жодного святотатства в цій роботі не закладено», – додала Соловій.

Нагадаємо, у 2020 році Римсько-Католицька церква в Україні відхрестилась від слів Папи про підтримку гей-шлюбів.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button