Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: u24.gov.ua/safeskies

Професор Єльського університету Тімоті Снайдер запускає збір на систему ситуаційного оповіщення Повітряних сил ЗСУ «Безпечне небо».

Відомий історик приїздив до Києва як амбасадор UNITED24 у вересні. Йому продемонстрували роботу системи.

«Торік Росія розпочала масовані удари дронами по цивільній та критичній інфраструктурі з неприхованою метою позбавити українців доступу до базових життєвих потреб. Минулого року я зібрав кошти на антидронну систему для захисту Києва, — зазначає Снайдер. — Немає сумніву, що Росія знову завдаватиме ударів по цивільній інфраструктурі».

«Безпечне небо» — це система сенсорів ідентифікації повітряних цілей, розроблена в Україні.

Вона здатна виявляти повітряні цілі, навіть ті, що летять на малих висотах, а також прогнозувати їхній маршрут. Завдяки штучному інтелекту система також передбачає, звідки можуть виникнути наступні загрози.

Систему вже тестували проти крилатих ракет і дронів Shahed 136. Під час випробувань в 11 регіонах України вона виявила 100% повітряних загроз без жодної помилки.

Для ефективного захисту країни потрібно 12,5 тисячі акустичних сенсорів. Перша ціль — 2,5 тисячі сенсорів загальною вартістю 950 тисяч доларів.

Тімоті Снайдер — професор Єльського університету. Досліджує тоталітаризм і націоналізм у Східній Європі, зокрема історію України ХХ століття. В Україні виходили його книжки «Криваві землі: Європа між Гітлером та Сталіним», «Червоний князь», «Перетворення націй», «Чорна земля. Голокост як історія і застереження».

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button