Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 283 днів. За цей час ми опублікували 23535 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Міський голова Києва Віталій Кличко оголосив, що повністю відкрити рух Подільським мостом планують влітку 2024. Про це він розповів в інтервʼю телеканалу «КИЇВ24».

Мер сказав, що пандемія відтермінувала плани відкриття мосту, проте нещодавно таки вдалось відкрити його для руху громадського транспорту та екстрених служб. Наступний крок, каже Кличко, відкрити повноцінний рух переправою.

Міський голова розповів, що мешканці Троєщини зможуть користуватись мостом вже влітку 2024 року – наразі тривають роботи із забезпечення проїзду до вулиці Оноре де Бальзака. Кличко сказав, що відкриття мосту для всіх видів транспорту є «вкрай важливим». Він згадав і про автобус №111, який курсує зі станції метро «Площа Українських Героїв» до стації «Лівобережна»: він сказав, що маршрутом щодня користуються «десятки тисяч пасажирів».

Віталій Кличко вже не вперше називає дату відкриття Подільсько-Воскресеньского мосту, проте майже кожного разу її переносить. Наприклад, ще під час своєї передвиборчої кампанії 2014 року мер обіцяв відкрити міст протягом двох років. Пізніше Кличко обіцяв відкрити міст до кінця 2020 року, а потім – до кінця 2021.

Наразі вартість будівництва Подільсько-Воскресенського мосту вже складає понад 20 мільярдів гривень, а в 2017 році його проєкт увійшов у посібник німецьких фахівців як приклад невдалого будівництва.

Нагадаємо, зʼявилась дата відкриття Ocean Mall на Либідській.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button