єРобота в дії: на Київщині за грант створять перший цех з пошиття одягу для людей з інвалідністю
Підприємиця мріє створювати продукцію, якою будуть користуватись і за межами нашої країни.
Підприємиця мріє створювати продукцію, якою будуть користуватись і за межами нашої країни.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Модельєрка-конструкторка Анна Павлусь планує створити перше підприємство з пошиття адаптивного одягу для людей з інвалідністю, які пересуваються на кріслах колісних. Кошти на розвиток проєкту підприємиця отримала завдяки урядовій програмі єРобота.
Анна понад 15 років працювала у сфері індивідуального пошиття одягу та мала маленьку майстерню у Білій Церкві. У 2016 році вона отримала травму хребта і після багатьох років реабілітації опинилась у колісному кріслі. У вересні 2022 року підприємиця подала заявку на участь у програмі мікрогрантів «Власна справа» – надання гранту схвалили і вже в жовтні Анна зареєструвала власний ФОП.
Дівчина розповідає, що, знаходячись у кріслі колісному, зіштовхнулась з проблемою незручного одягу – так і виникла ідея створювати власний. Метою Анни є зробити повсякденне життя людей з інвалідністю зручним та дати їм можливість почувати себе впевнено.
Отриманий грант у 250 тисяч гривень підприємиця використала на закупівлю швейного обладнання та тканини. Спершу вона планувала створити два робочих місця, проте в процесі реалізації проєкту створила вже три: наразі в Анни працюють менеджер та дві швачки, одна з яких є внутрішньо переміщеною особою з інвалідністю.
У березні дівчина відкрила майстерню – наразі у неї безліч планів щодо того, яким вона хоче бачити виробництво свого одягу. Анна мріє створювати продукцію, якою будуть користуватись і за межами нашої країни.
Нагадаємо, Укрзалізниця запустила онлайн-замовлення вагонів для людей з інвалідністю.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті