Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 26304 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Студія мозаїки «Цілісно»

25 грудня біля фунікулера на Поштовій площі в Києві встановили мозаїчне панно, присвячене проєкту збору коштів на зв’язок для протиповітряної оборони.

Над мозаїкою майже місяць працювали 25 майстринь та майстрів студії «Цілісно». На ній зображено збірний образ України з пам’ятками Києва, Харкова, Львова, Ялти. Зверху — руки, що тримають небо, захищаючи від ворожих атак.

Елементи мозаїки виготовили зі старої плитки, дзеркал, пляшок. Панно важить близько 120 кілограмів, його висота — 2,5 метра.

Збір коштів для ППО

Проєкт «Запакуй небо — прокачай ППО» проводили фонд «Повернись живим» і Нова пошта. Сьогодні оголошено про закриття збору — вдалося зібрати понад 330 мільйонів гривень.

Понад 183 мільйонів передала Нова пошта: протягом семи місяців перераховували по 10 гривень із посилок у поштоматах. Понад 118 мільйонів перерахували українці прямо на рахунок, і ще 26,6 мільйона задонатив український бізнес. Також гроші надходили з продажу мерчу та відправки посилок у лімітованому пакуванні.

«Тепер від моменту виявлення ворожої цілі у повітрі до видачі команди на її знищення — проходитимуть секунди, а не хвилини», — заявляють у фонді «Повернись живим».

Повітряне командування «Центр» підсилять:⁣

  • рухомими командними пунктами на базі прохідних вантажівок, які дають можливість командувати військами під час руху і мають універсальні місця роботи й відпочинку;⁣
  • готовими до розгортання будь-де і будь-коли носимими комплектами зв’язку та управління;⁣
  • комплексними апаратними зв’язку, які мають комфортні робочі місця для військових, укомплектовані необхідним телекомунікаційним обладнанням і будуть супроводжувати протиповітряні ракетні комплекси.⁣
  • рюкзаками МВГ, мобільних вогневих груп, — легкими і водночас функціональними «девайсами», що містять усі необхідні види захищеного зв’язку.⁣

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button