Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Heidi Lerkendeldt

У місті Ханья на найбільшому грецькому острові Крит відкрилася пекарня з мінімалістичним дизайном інтер’єру та залишеним майже без змін фасадом, повідомляє Yatzer.

Назва Red Jane відсилає до прізвиська американської акторки Джейн Фонди — її прозвали Червоною Джейн, коли вона активно виступала проти війни у В’єтнамі.

Місцевий підприємець Нікос Цепетіс, який володіє готельним бізнесом, вирішив перетворити колишню ливарню в центрі Ханьї на крафтову пекарню, і попросив лондонського дизайнера Міхаеля Анасстасіадеса розробити все оформлення від інтер’єру до логотипу та пакування. Над асортиментом хлібу та випічки працював Еял Шварц, співвласник відомої в Лондоні пекарні E5 Bakehouse.

Пошарпаний, але атмосферний фасад будинку 1930 року майже й не змінювали, а «вивіска» виглядає як один із написів на стіні. З небагатьох змін — нові сталеві дверні та віконні рами винного кольору та мармурова лавка.

В інтер’єрі намагалися зберегти пам’ять про промислову історію приміщення. Цегляні стіни та стеля контрастують із мармуровим облицюванням: винно-червоним в зоні магазину та білим у виробничій зоні. Підлогу вкрили виконаною на замовлення керімічною плиткою — її дизайн розробив Анасстасіадес спільно з місцевим брендом Mutina.

Світильники розміщено на бронзових підвісах. Легкості додають скляні перегорожі, якими, зокрема, відмежовано цех від магазину — таким чином, відвідувачі бачать процес випікання хліба й тістечок. 

Щодо самої продукції, то хліб печуть з органічного борошна, змеленого на місцевому млині з зерна грецького походження. Тут також варять і продають готують каву з зерен, що постачаються з невеликих фермерських господарств Бразилії та Колумбії.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button