Музей Ханенків відкриє для відвідування бібліотеку, закриту понад 100 років
У бібліотеці є книжки від кінця ХІХ сторіччя, що належали Варварі та Богдану Ханенкам.
У бібліотеці є книжки від кінця ХІХ сторіччя, що належали Варварі та Богдану Ханенкам.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Київський Музей Ханенків планує відкрити для відвідувачів бібліотеку, яка востаннє була доступна для широкого загалу у 1920-х роках, повідомила Суспільне Культура директорка музею Юлія Ваганова.
«Ця бібліотека за пострадянською традицією була переважно закритою, хоча у 1920-х роках вона працювала. І люди могли приходити й вільно користуватися нею, — сказала вона. — Ми б хотіли показати окремі частини цієї бібліотеки, зробити її частково публічною, розказати історію цієї бібліотеки».
У бібліотеці є книжки від кінця ХІХ століття, що належали Варварі та Богдану Ханенкам. Є й цінні екземпляри, надруковані за радянських часів.
Зараз у музеї Ханенків діє виставка розписів Вільгельма Котарбінського, який оформив залу «Червона вітальня» в особняку. Експонують окремі частини настінного декору, станкові картини та малюнки художника.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті