Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: SumyToday

В Україні запустили чат-бот, куди можна надіслати скаргу щодо недопуску в укриття або зачинених сховищ, повідомив заступник міністра з питань стратегічних галузей промисловості Тимур Ткаченко.

Відтепер у випадку виникнення подібної ситуації, можна надіслати скаргу у чат-бот – протягом хвилини заступнику міністра прийде сповіщення про звернення, яке він розгляне особисто. Ткаченко додав, що всі скарги будуть скеровувати до відповідальних на місцях.

Станом на ранок восьмого січня чат-бот вже встановили дві тисячі користувачів – вже звечора сьомого січня, коли чат-бот розпочав роботу, у Міністерстві почали отримувати скарги. Під час ранкової ракетної загрози було отримано близько 100 звернень щодо зачинених або відсутніх укриттів – найбільше їх було у Києві. У деяких випадках проблему одразу вирішувала поліція.

Заступник міністра просить під час створення звернення залишати свій контактний номер телефону для зворотного звʼязку. А також закликає додавати фотофіксацію порушень, адже вже були випадки, коли повідомляли про закриті укриття, які насправді були відкритими.

Нагадаємо, «Хмарочос» розповів про стан укриттів Києва – у січні 2022 року у місті налічувалось близько 500 підготовлених бомбосховищ, проте насправді велика їх кількість не були відповідно обладнаними, а деякі взагалі виявились зачиненими. Запропонована КМДА мапа укриттів створює ілюзію безпеки, проте досі не завжди може гарантувати їх доступність під час повітряної тривоги. 

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button