Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 23639 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: SumyToday

В Україні запустили чат-бот, куди можна надіслати скаргу щодо недопуску в укриття або зачинених сховищ, повідомив заступник міністра з питань стратегічних галузей промисловості Тимур Ткаченко.

Відтепер у випадку виникнення подібної ситуації, можна надіслати скаргу у чат-бот – протягом хвилини заступнику міністра прийде сповіщення про звернення, яке він розгляне особисто. Ткаченко додав, що всі скарги будуть скеровувати до відповідальних на місцях.

Станом на ранок восьмого січня чат-бот вже встановили дві тисячі користувачів – вже звечора сьомого січня, коли чат-бот розпочав роботу, у Міністерстві почали отримувати скарги. Під час ранкової ракетної загрози було отримано близько 100 звернень щодо зачинених або відсутніх укриттів – найбільше їх було у Києві. У деяких випадках проблему одразу вирішувала поліція.

Заступник міністра просить під час створення звернення залишати свій контактний номер телефону для зворотного звʼязку. А також закликає додавати фотофіксацію порушень, адже вже були випадки, коли повідомляли про закриті укриття, які насправді були відкритими.

Нагадаємо, «Хмарочос» розповів про стан укриттів Києва – у січні 2022 року у місті налічувалось близько 500 підготовлених бомбосховищ, проте насправді велика їх кількість не були відповідно обладнаними, а деякі взагалі виявились зачиненими. Запропонована КМДА мапа укриттів створює ілюзію безпеки, проте досі не завжди може гарантувати їх доступність під час повітряної тривоги. 

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button