Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Юрій Мартинович/Еспресо

У Львові протягом 2023 року понизили бордюри на пішохідних переходах у 1237 місцях – завдяки цьому вони стали більш інклюзивними.

Наразі такі роботи є дуже актуальними, адже через війну кількість людей, що потребують доступності та безбарʼєрності постійно зростає, розповіли у департаменті інфраструктури Львівської міськради. На замовлення районних адміністрацій департамент проводить пониження бордюрів та викладає їх тактильною плиткою – у 2023 році найбільше робіт виконали у Шевченківському районі міста.

Також минулого року у Львові облаштували 20 пандусів до житлових будинків та 11 підйомників, а до кінця січня 2024 року планують завершити роботи з облаштування ще трьох підйомників.

А як у Києві?

У 2024 році в Києві заплановано зробити по шість понижень у кожному районі міста – загалом 60, розповіла депутатка Київської міськради Ксенія Семенова. Вона додала, що Шляхово-експлуатаційні управління (ШЕУ) районів здатні робити не менше понижень за рік, ніж у Львові.

Семенова нагадала, що Віталій Кличко кожне засідання Київської міськради починає зі слів про турботу про військових – попри те, що на військові потреби у 2024 році місто витратить трохи більше одного відсотка від загального бюджету. Натомість у Львові, наприклад, військові витрати складають близько 8% від загального бюджету.

Нагадаємо, у Києві на Севастопольській площі облаштували підвищений пішохідний перехід.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button