Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 279 днів. За цей час ми опублікували 23497 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: скріншот з відео ДніпроTV

У Дніпрі незаконну недобудовану будівлю намагаються видати за укриття, щоб запобігти його знесенню, повідомляє «Наше місто».

Близько десяти років тому на вулиці Лабораторній у Дніпрі розпочалось будівництво пʼятиповерхової будівлі серед приватного сектору – зараз вона стоїть недобудованою, а її частини «валяться людям на голови». Жителі садиб вже неодноразово звернались до правоохоронних органів зі скаргою на недобуд, проте через звʼязки власника споруди Максима Головянка з братами-забудовниками Каснерами юридична тяганина триває роками, а судові рішення про знесення будівлі не виконують.

Наразі мерія Дніпра заблокувала підхід до будівництва, однак власник недобудови звернувся до СБУ із заявою про те, що недобудова є укриттям, а міськрада «здійснила незаконні дії». Слідчий Управління СБУ Юрій Соколов  визнав споруду на вул. Лабораторній «речовим доказом» та передав її на зберігання особі, яка її і зводить – тобто власнику.

Місцеві мешканці обурені таким рішенням, адже будівля знаходиться в аварійному стані, а власник «просто намагається продовжити будівництво». Вони розповідають, що до цього Головянко вже хотів приписати будівлі статус «волонтерського центру», а згодо з будівлі хотіли зробити «житло для переселенців». Наразі мешканці продовжують боротись за знесення незаконної будови.

Нагадаємо, КМДА планує викуповувати квартири в недобудах, щоб допомогти «Київміськбуду».

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button