Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 298 днів. За цей час ми опублікували 26306 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Архітектурне бюро UVT GROUP презентувало проєкт відбудови школи мистецтв у Бородянці на Київщині, повідомляє Pragmatika.

Нова школа має з’явитися на місці попелища — стару будівлю 1970 року було знищено два роки тому під час російського наступу. До війни там училися музиці до 350 дітей.

У просторих класах передбачили багато світла. На додачу до концертної зали на 150 осіб запроєктовано і репетиційну.

Головний фасад школи обернено на південь, де найбільше сонця. Дерев’яні хвилі нагадують про вільний рух творчості.

Перший поверх школи — публічний. Він фактично є повноцінним театром. Тут розміщено сцену, гримерні, кімнату звукорежисера та велику кав’ярню з панорамними вікнами.

Другий і третій поверхи — навчальні та тренувальні. Тут передбачено танцювальні класи, класи гри на музичних інструментах, ліпки та малюнка.

Територія школи безбар’єрна, поверхи сполучено широкими сходами. Навколо будівлі — невеликий садок із лавами та кущами букшпану.

Цю та інші концепції було презентовано на форумі з відбудови Бородянки. На сьогодні, крім школи мистецтв, є проєкти двох садочків, гімназії й ліцею, а також реконструкції Центральної вулиці. Проєкт вулиці також розробляли UVT GROUP на чолі з головним архітектором Олексієм Агафоновим.

Концепція відбудови вулиці Центральної в Бородянці

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button