Укрпошта заявляє про повний перехід на автоматизоване сортування. Тим часом люди скаржаться на застряглі посилки
За словами гендиректора, термінали з автоматизованим сортуванням запустять уже за три-чотири місяці.
За словами гендиректора, термінали з автоматизованим сортуванням запустять уже за три-чотири місяці.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Укрпошта починає перехід на повністю автоматизоване сортування посилок і вже зараз відкриває термінал «Київ Правий», заявив гендиректор Ігор Смілянський.
Київський термінал на правому березі вже пропрацював у тестовому режимі два місяці. Він може обробляти 400 тисяч посилок за добу, п’ять посилок за секунду.
Далі збираються відкрити термінал «Київ Лівий», потім — сортувальні термінали у Львові, Дніпрі, Харкові, Хмельницькому, Одесі: загалом понад 20 терміналів. Їх облаштовують за власні кошти Укрпошти і вони працюватимуть на обладнанні від українських виробників.
За словами Смілянського, термінали з автоматизованим сортуванням запустять уже за три-чотири місяці.
Після повної автоматизації Укрпошта сподівається доставляти посилки на наступний день у будь-яке місто України. Пришвидшення доставки обіцяють вже зараз, при цьому тарифи залишаться старими.
«Одна річ, за яку нас критикували навіть наші найвідданіші клієнти, — це якість та швидкість доставки посилок», — зауважив Смілянський.
Це, власне, головна функція пошти. Останнім часом сторінка Укрпошти у фейсбуку заповнена масовими скаргами на посилки, що застрягли на сортувальних терміналах. Дехто чекає тижнями, а то й місяцями.
Такі труднощі в Укрпошти виникають не вперше. Торік під час чергової масової затримки посилок працівники лише відповідали, що «у зв’язку зі збільшенням кількості відправлень наразі присутні тимчасові затримки в обробці відправлень на сортувальних центрах».
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті