Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: facebook.com/ukrposhtaceo

Генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський повідомив Forbes, що хотів би продати компанію після завершення війни.

«Мені б дуже хотілося, щоб після перемоги ми стали однією з перших компаній, яка б провела приватизацію. Принаймні пакета акцій. Ми вже акціонерне товариство, у держави 100% акцій, які вона може продати в будь-який час. Мені здається, це було б крутим прикладом», — заявив він.

За його словами, приватизувати Укрпошту краще було б поступово, починаючи з пакета акцій на 25%, що наразі оцінюється у 70-100 мільйонів доларів.

«Перший продаж, я думаю, має бути 25%, далі 49%, можливо 50%. Таку компанію, як Укрпошта, не можна приватизовувати загалом, тому що це не буде ні політично сприйнято, ні людьми. Треба показувати частинами, що дивіться: ось зайшов інвестор, стали лише кращими, нічого поганого не вийшло — подивимося, чи можемо ще приватизувати частину», — зауважує Смілянський.

На його думку, конкурентною перевагою Укрпошти є те, що вона охоплює 100% населення України. Натомість слабке місце компанії — швидкість доставки. Укрпошта могла б зацікавити таких інвесторів, як: міжнародні фінансові організації, на кшталт ЄБРР; приватні інвестори та венчурні фонди; міжнародні компанії, такі як DHL або Amazon.

Укрпошта наразі входить до переліку об’єктів державної власності, які не підлягають приватизації, однак дозволяється продати до 50% акцій.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button