Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 23637 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: facebook.com/Denis-Malyuska

Платні камери СІЗО в Києві користуються шаленою популярністю і вільних місць немає, повідомив в інтерв’ю РБК-Україна міністр юстиції Денис Малюська.

«Думаю, що якби ми вдвічі більше запровадили цих платних камер, все одно були б зайняті всі, — розповів він. — Реально, в мене нема куди людей дівати, нам треба друге СІЗО в Києві».

Міністр зауважив, що за прогнозами, кримінальна ситуація погіршуватиметься, і місць в ізоляторі — не лише платних, але й звичайних — бракуватиме ще більше.

За словами Малюськи, що платні камери швидко окупилися, виявившись «прекрасним бізнес-проєктом».

Відремонтовані платні камери з кращими побутовими умовами уряд запустив як експеримент у 2020 році. Це не «номери люкс», а камери з дещо більшею площею, відгородженою вбиральнею тощо.

Згідно з інформацією Онлайн-будинку юстиції, місце у Київському СІЗО коштує 2 тисячі гривень за добу, 8 тисяч гривень за тиждень, 12 тисяч гривень на місяць.

Для порівняння, місяць у платній камері в Чернігівсьому СІЗО коштує 3,5 тисячі гривень.

Міністерство юстиції також пропонувало подарункові сертифікати на платні камери.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button