Киянка перевідкрила 160-річний паб у Вельсі
160-річний паб The Lamb, один із найстаріших у місті, був однією з перших речей, на які вона звернула увагу.
160-річний паб The Lamb, один із найстаріших у місті, був однією з перших речей, на які вона звернула увагу.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Українка Владислава Крапивка виїхала з Києва після початку повномасштабного вторгнення до Великої Британії та наново відкрила паб у валлійському Ньюпорті, повідомляє BBC News.
Владислава вивезла свого молодшого сина. Інші два сини навчаються у вишах і досі живуть в Україні. Жінка не бачилася ані з ними, ані з батьками щонайменше від початку великої війни. Прибувши до Ньюпорта, вона спершу працювала помічницею вчительки у місцевій школі, потім перекладачкою для військових.
160-річний паб The Lamb («Ягня»), один із найстаріших у місті, був однією з перших речей, на які вона звернула увагу.
«Центр Ньюпорта виглядає занедбаним, я хотіла би змінити ситуацію, тут багато людей, які важко працюють, і їм потрібно місце тут, у центрі, де вони могли б зайти в невеликий паб із гарним обслуговуванням», — каже Владислава.
Заклад зачинився у 2023 році. У Києві родина Владислави володіла пабом, але керувати закладом в Україні — дещо інакший досвід. Так, у київських пабах немає такої культури постійних відвідувачів, як у Британії, й нечасто гості балакають із барменом.
Вона витратила 25 тисяч фунтів на ремонт у приміщенні, що є пам’яткою. Гроші допомогли зібрати друзі. Паб відкрили у день святого Давида, першого березня.
У The Lamb пропонують крафтовий ель, лагер, сидр і міцні напої, вироблені у Вельсі та Великій Британії. Є й деякі напої з України. Так, одну пляшку горілки навіть не продають, бо її виготовили на заводі, якого вже не існує, а територію, де його розташовано, окупували росіяни. Ще є пляшка з заводу в Бахмуті, що виробляв ігристі вина.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті