На Подолі оновили парклет, за простором продовжують доглядати
В українських містах практика встановлення парклетів майже не поширена.
В українських містах практика встановлення парклетів майже не поширена.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24975 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Команда «DIY Київ» провела реконструкцію парклету на вулиці Хорива, недалеко від Контрактової площі. Ми зробили фото і показуємо як тепер виглядає багатофункціональний простір.
Протягом двох днів ініціативна група оновлювала зовнішній вигляд конструкції та прибирала сміття. Зокрема, на парклеті з’явилися яскраві малюнки, тканина для створення затінку та попільничка. Також активісти озеленили простір та змонтували нові гойдалки замість зламаної старої.
Парклет – це продовження тротуару у вигляді спеціальної конструкції з місцями для сидіння, що використовується для вирішення проблеми запаркованості. Зазвичай він облаштовується на узбіччі вулиць замість паркомісць. Адже це дає можливість зробити міський простір комфортнішим для пішоходів, звільнивши тротуари від автомобілів і забезпечивши нові місця для відпочинку, спілкування тощо.
В українських містах практика встановлення парклетів майже не поширена. Цей на Хорива з’явився у 2021 році з метою протидії незаконному паркуванню та став першим у Києві. Історію створення парклету на Подолі «Хмарочос» розповідав раніше.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті