Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 283 днів. За цей час ми опублікували 26197 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Часто мандрівники цікавляться інформацією про унікальні місця, розташовані в різних куточках планети, чудові архітектурні шедеври, розкидані по країнах. Україна пропонує подивитися кілька чудових архітектурних пам’яток, які не поступаються закордонним аналогам. Матеріал представляє п’ять справжніх перлин країни.

Топ будівель обов’язкових до відвідування

Архітектурна спадщина України має велику різноманітність і багатство. Однак існують будівлі, які різко виділяються на тлі подібних об’єктів незвичайним дизайном, часом курйозною історією або іншими особливостями. Відвідувачі онлайн казино Ельслотс, розважаючись на ігрових автоматах історичної або фантастичної тематики, крім маси пригод також побачать екзотичні майданчики. Будівлями України, що найбільше виділяються, є наступні.

Серед відомих місць столиці знаходиться Будинок з химерами. Унікальна архітектурна споруда побудована в стилі модерн із цегли. Назва будови походить від декоративних скульптур, що зображують тварин, міфічних особин:

  •  химер;
  •  казкових героїв;
  •  мисливські приналежності;
  •  трофеї, що прикрашають фасад. 

Зводили будинок на початку минулого століття, майже три роки. Має статус архітектурної пам’ятки.

Столиця України славиться ще однією спорудою. Поблизу легендарного Будинку з химерами розташована також незвичайна будівля, відома як Будинок вдови, яка плаче. Одна цікава деталь цієї зовні звичайної будови — кам’яне обличчя жінки на фасаді, з очей якої течуть сльози дощовою погодою.

У центрі історичного Львова, недалеко від Ринкової площі, розташована унікальна архітектурна споруда, відома як Будинок легенд. Обличчя будови прикрашене зображеннями вогняного дракона, загадкового годинника, немислимих візерунків, створюючи дивовижний дизайн. Згідно з місцевою легендою, при торканні певного ґудзика на фасаді, виконується бажання. Також, щоб туристу сприяла фортуна, слід кинути монетку в капелюх сажотруса, який зручно влаштувався на даху.

У дивовижному місті Чернівці розташована унікальна будівля, форма якої нагадує корабель, що пливе. Фасад будинку звужений і покликаний асоціюватися з носом торгового передньою частиною судна. Другий поверх оформлений відкритою палубою, над дахом височіє башточка, схожа на щоглу, трубу судна. На фасаді, у формі лев’ячої голови, встановлено фонтан, з якого колись городяни брали питну воду. Згідно з легендою, будинок-корабель побудований комерсантом рідному братові-моряку, щоб родич повернувся з довгих морських мандрів.

Дорогою до зимового курорту Буковель, що розташувався в Івано-Франківській області, подорожній помітить дивовижний будинок, що має доволі незвичний вигляд. Всупереч 85 квадратам, будова здається відразу невеликою. Унікальність зводиться до того, що він перевернутий догори дриґом — фундамент нагорі, покрівля внизу. Перший поверх перекидача обладнаний господарським приміщенням — підсобкою, туалетом. На другий підійматися дерев’яними сходинками. Тут знаходиться простора кімната, величезні вікна. Уся обстава, включно з лисячим опудалом, кріпиться до стелі.

Підіб’ємо підсумки

Україна рясніє різноманітними пам’ятками. Представлені вище варіанти — від Будинку з химерами до Плачущої вдови —  ідеально підходять для туристичного досвіду. Споруди несуть у собі унікальну історію. Досвідчені туристи рекомендують при нагоді замовляти екскурсії, щоб повністю перейнятися атмосферою і дізнатися більше цікавого.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button