Без дизельних автобусів — у Львові розвиватимуть електромобільність
Перша ціль – привести у відповідність громадський транспорт сучасним стандартам екологічності.
Перша ціль – привести у відповідність громадський транспорт сучасним стандартам екологічності.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Львівська міськрада затвердила Програму розвитку електромобільності. Вона передбачає розвиток сталої мобільності, покращення системи громадського транспорту, реалізацію проєктів з відновлювальною енергетикою та створення інфраструктури зарядних станцій для електрокарів на найближчі 10 років.
Перша ціль – привести у відповідність громадського транспорту сучасним стандартам екологічності, енергоефективності та доступності. Зокрема, місто планує відмовитися від дизельних автобусів на всіх маршрутах як у комунальних перевізників, так і у приватних. Замість цього з’являться батарейні електробуси та з динамічним заряджанням.
Друга ціль – розвиток транспортної інфраструктури. Серед іншого хочуть модернізувати фідерні кабельні ліні, тягові підстанції, колії, контактні мережі та корпуси депо. Також до систем електротранспорту інтегруватимуть локальні електростанції з відновлюваних джерел.
Наступним кроком стане перехід сектору доставки товарів і посилок у місті на електричну енергію. Також, за прикладом європейських міст, Львів планує впровадити шерингову електромобільність (спільне користування транспортними засобами).
Останнім напрямом програми стане створення зарядних хабів, з пріоритетом для бізнес-користувачів, таксі й логістичного транспорту. Операторами станцій зможуть ставати як комунальні підприємства, так і приватні компанії.
План розвитку електромобільності Львівської МТГ розроблений за сприяння німецької урядової організації GIZ, у межах міжнародного проєкту «TUMIVolt» та як частина реалізації Плану сталої міської мобільності.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті