Випущено адаптивний одяг для поранених і речі з цитатами з віршів Жадана
За кожне замовлення одна адаптивна річ доставлятиметься пораненим військовим.
За кожне замовлення одна адаптивна річ доставлятиметься пораненим військовим.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24975 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Проєкт «Ми однієї крові», за ініціативи банку ПУМБ, запустив колекцію одягу «Жити назустріч» для підтримки реабілітації українських захисників та захисниць. У ній представлено дві лінійки: адаптивний одяг для поранених військових та речі з рядками з поезії Сергія Жадана.
За кожне замовлення з нової колекції одна адаптивна річ доставлятиметься пораненим військовим через благодійний фонд «Коло» у евакуаційні потяги та шпиталі. Також на сайті проєкту можна оплатити одну або декілька речей для поранених.
Адаптивний одяг пошитий за спеціальними лекалами. Він містить липучки, кнопки та додаткові розрізи, щоб поранені могли одягатися без труднощів. Кожна річ пройшла тестування в Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь».
Командир саперного відділення та популяризатор адаптивного одягу «Незламним Pohuy» Юрій Гудименко, який зазнав важкого поранення на фронті, поділився власним досвідом:
«Коли повертаєшся з операційного столу в палату, то, цілком ймовірно, звичайний одяг тобі вже не підходить. А тобі хочеться вдягнути щось… Хочеться бути одягненим нормально, бо одяг – це захищеність. Одяг – це тепло, якого зараз бракує у шпиталях. Одяг – це відчувати себе не пацієнтом, не хворим, не калікою, а людиною».
У лінійці одягу з цитатами Жадана можна обрати худі, сорочки та футболки з лаконічною вишивкою. Рядки з віршів українська художниця й тату-майстриня Марія Федорівна перетворила на графічні композиції, додавши до дизайну птахів та інші елементи.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті