Ощадбанк за пів року зробив безбар’єрними майже 90 відділень
Також банк розробив нові стандарти обслуговування людей з інвалідністю та окремо — ветеранів.
Також банк розробив нові стандарти обслуговування людей з інвалідністю та окремо — ветеранів.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24976 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
За пів року після запуску програми «Моя безбар’єрність» статус інклюзивних отримали ще 87 відділень Ощадбанку.
Про перебіг програми представники банку та компаній, що входять до спільноти «Бізнес без бар’єрів», звітували на форумі, що пройшов у Києві 24 квітня.
Ощадбанк розробив нові стандарти обслуговування людей з інвалідністю та окремо — ветеранів. Так, банк розпочав навчальну програму «Інклюзивно привітні», яка складається з офлайн-навчання та онлайн-тренінгів. У першу чергу тренінг пройшли топменеджери, згодом навчання пройдуть понад 600 співробітників.
«Це наш борг перед ветеранами та ветеранками, які мужньо боронять нашу державу і очікують, що суспільство віддячить їм за це, коли вони повернуться до мирного життя», — зазначив Сергій Наумов, голова правління Ощадбанку.
У січні 2024 року разом з Visa та іншими партнерами банк посприяв відкриттю першого мобільного реабілітаційного модуля, який створено благодійним фондом «Майнді» в Овручі Житомирської області. Там безкоштовно надають психологічні та реабілітаційні послуги ветеранам, сім’ям захисників та українцям, що постраждали від російської агресії.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті