Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 299 днів. За цей час ми опублікували 23640 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Jan Loerakker

Студенти урбан-дизайну Данської академії архітектури в Копенгагені з березня працюють над відновленням Миколаївської області, повідомляє LIGA.Life.

Програма Urbanism & Social Change є ініціативою самої Данської академії. З українського боку до неї залучили агенцію просторового розвитку Restart.

Проєкт з відновлення екосистеми Південного Бугу. Автори: Мартіне Мюнстер Шпангер-Ріс (Данія) та Арабелла Маршалл (Нова Зеландія)

19 студентів віддалено працюють над дев’ятьма проєктами у таких напрямках — енергетика, укриття, природа, громада і мобільність. Сім проєктів зосереджено на відновленні міста Вознесенськ, один — на відбудові Миколаєва, і ще один проєкт — на селах області. Їх мають завершити до кінця травня.

Проєкт зі створення мережі укриттів у Вознесенську. Автори: Самуель Франкс (Данія) та Петур Йонссон (Ісландія)

Студентів координує в Копенгагені архітекторка Restart Дар’я Боровик: знайомить із Вознесенськом, пояснює культурні аспекти, показує фото звідти та відео з місцевими людьми тощо.

Проєкт з відновлення Миколаєва. Автори: Софія Марі Бруммендорф (Британія) та Амісс Баукум (США). Ідея в тому, щоб не створювати генплан, а одразу перейти до модульного відновлення — «поквартальної» відбудови

«Для нас найбільша проблема — бути віддаленими. Ми не бачили цих міст, для яких розробляємо проєкти, не знаємо тонкощів місцевої культури, не знаємо жорстокості війни», — зазначає один із кураторів програми Ян Лораккер.

Програма Urbanism & Social Change не передбачає реалізацію проєктів. Однак, якщо хтось зі студентів захоче втілити власну ідею, то може звернутися до одного з численних данських фондів і програм підтримки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button