Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 99 днів. За цей час ми опублікували 24777 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Бренд українського етнічного одягу Etnodim відкрив шоурум у центрі Львова. Флагманський бутік знаходиться неподалік Домініканського собору, на вул. Івана Федорова, 4. Під час реконструкції приміщення в історичні будівлі всі деталі проєкту узгоджувалися. Зокрема, були збережні оригінальний візерунок вікон та балки.

Створюючи новий простір, команда бренду намагалася поєднати закладені у вишиваний одяг наративи разом з архітектурними особливостями, притаманними місту. Наприклад, ковані елементи рейлів натякають на вентиляційну решітку, яку можна спостерігати на фасадах, а стіл зроблений з притаманного для Львова пісковика. Також у дизайн простору інтегрували автентичні балки на стелі.

Кожен матеріал та фактура в новому магазині Etnodim є фоном для вишиваних виробів: стіни нагадують хату-мазанку, а стільці-пуфики відсилають до баранців з полонини. Таким чином етнічний продукт, який зберігся дотепер, набуває нових сенсів у діалозі бренду з минулим.

Etnodim – бренд українського етнічного одягу, який поєднує традиційні орнаментами з символами новітньої історії України, а також за допомогою вбрання передає знання про сучасні цінності та події наступним поколінням.

Раніше «Хмарочос» розповідав як Etnodim запустив продаж сорочки, присвяченій модерністській будівлі «Квіти України» в Києві. Вишивка на одязі зображувала квітучий виноград, який зрізав забудовник, а візерунок у формі квітки символізував фасад будинку.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button