Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 326 днів. За цей час ми опублікували 23821 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Укрзалізниця

Укрзалізниця опублікувала статистику покращень для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, які відбулися протягом року в межах проєкту з впровадження безбар’єрності.

За цей час 50 вагонів Укрзалізниці стали інклюзивними. У кожному з них є підйомники чи пандуси, тактильні таблички, спеціальні купе для людей на кріслі колісному та облаштовані просторі вбиральні.

Фото: Укрзалізниця

Також було модернізовано 39 електропоїздів, які облаштували пандусами, місцями для пасажирів на кріслах колісних, навігацією шрифтом Брайля та засобами для перевезення велосипедів.

Чотири вокзали у Києві, Львові, Дніпрі та Вінниці отримали планшети з перекладом на жестову мову для інформування людей з порушенням слуху.

На 65 вокзалах встановили 149 кнопок виклику помічника для допомоги у пересуванні пасажирам з маломобільних груп населення. Також для зручності людей на кріслі колісному понизили 71 квиткову касу.

Потреби маломобільних груп населення урахували і під час ремонту шести вбиралень.

На вокзалах у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі та Одесі створили п’ять безбарʼєрних дитячих просторів. Зокрема, вони мають інклюзивні вбиральні, зони для сповивання, іграшки, набори для малювання та засоби заряджання техніки.

Дитячий простір на вокзалі у Дніпрі. Фото: Oleksandr Shevchenko 

Пандусні спуски зробили на 26 вокзалах і станціях. А підіймальні платформи для посадки пасажирів на кріслі колісному з’явилися у 73 потягах.

Раніше «Хмарочос» вже розповідав про низку покращень, які київський вокзал впровадив для забезпечення інклюзивності. Зокрема, на переходах біля будівлі з’явилися пониження, паркувальні місця переоблашутвали для людей з інвалідністю, а також встановили ліфти для маломобільних груп населення.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button