Пів сотні інклюзивних вагонів: Укрзалізниця показала як покращила безбар’єрність за рік
УЗ впровадила зміни для підвищення комфорту людей з порушенням слуху та зору, маломобільних груп населення, пасажирів з дітьми тощо.
УЗ впровадила зміни для підвищення комфорту людей з порушенням слуху та зору, маломобільних груп населення, пасажирів з дітьми тощо.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Укрзалізниця опублікувала статистику покращень для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, які відбулися протягом року в межах проєкту з впровадження безбар’єрності.
За цей час 50 вагонів Укрзалізниці стали інклюзивними. У кожному з них є підйомники чи пандуси, тактильні таблички, спеціальні купе для людей на кріслі колісному та облаштовані просторі вбиральні.
Також було модернізовано 39 електропоїздів, які облаштували пандусами, місцями для пасажирів на кріслах колісних, навігацією шрифтом Брайля та засобами для перевезення велосипедів.
Чотири вокзали у Києві, Львові, Дніпрі та Вінниці отримали планшети з перекладом на жестову мову для інформування людей з порушенням слуху.
На 65 вокзалах встановили 149 кнопок виклику помічника для допомоги у пересуванні пасажирам з маломобільних груп населення. Також для зручності людей на кріслі колісному понизили 71 квиткову касу.
Потреби маломобільних груп населення урахували і під час ремонту шести вбиралень.
На вокзалах у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі та Одесі створили п’ять безбарʼєрних дитячих просторів. Зокрема, вони мають інклюзивні вбиральні, зони для сповивання, іграшки, набори для малювання та засоби заряджання техніки.
Пандусні спуски зробили на 26 вокзалах і станціях. А підіймальні платформи для посадки пасажирів на кріслі колісному з’явилися у 73 потягах.
Раніше «Хмарочос» вже розповідав про низку покращень, які київський вокзал впровадив для забезпечення інклюзивності. Зокрема, на переходах біля будівлі з’явилися пониження, паркувальні місця переоблашутвали для людей з інвалідністю, а також встановили ліфти для маломобільних груп населення.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті