Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Oesterreichische Post

Австрія першою в Європі запроваджує послугу доставки посилок просто у квартиру, повідомляє BloombergCityLab.

Починаючи від липня це робитиме національна пошта — Oesterreichische Post. Таку можливість вирішили запровадити на тлі постійного зростання онлайн-замовлень, її тестували з 2021 року. Прибуття кур’єра в той час, коли господарів немає вдома, — поширена проблема. Люди змушені або годинами чекати вдома, або просити залишити пакунок перед дверима, ризикуючи, що його хтось вкраде, або, зрештою, забирати замовлення самостійно зі складу.

Щоб кур’єр зміг зайти у квартиру, треба встановити електронний замок, який дозволяє розблоковувати двері за допомогою мобільного застосунку. Пристрій продає компанія Nuki, він коштує 289 євро.

Фото: Nuki Home Solutions

Працівники пошти зможуть розблокувати замок телефоном, увійти всередину та залишити пакунок на спеціальному килимку, а потім знову замкнути двері за собою.

Такий замок вже є у 40 тисяч австрійців — його зазвичай встановлюють, щоб не носити з собою ключі. Це, зокрема, зручно, коли ключі від квартири треба передати родичам чи знайомим.

Деякі австрійці налаштовані скептично й не вірять, що квартира, яку можуть відчиняти сторонні люди, буде у безпеці.

Австрійська пошта вважає, що сервіс у будь-якому разі орієнтований на дуже специфічну аудиторію. Передусім це жителі міст, в яких немає власного подвір’я, де кур’єр міг би лишити посилку.

Так чи інак, у першу добу після оголошення про запуск послуги пошта отримала дві тисячі запитів.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button