Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Газон на місці локальних рослин. Фото: КЕКЦ

Під час будівництва відпочинкової зони на Оболонському острові, до якої веде новий пішохідний міст, знищили червонокнижні рослини, повідомляє ГО «Київський еколого-культурний центр»

«Без жодних погоджень на острові Оболонський, який входить до регіонального ландшафтного парку “Дніпровські острови”, знищено бульдозерами одну з найбільших у місті популяцій червонокнижних рослин — півників сибірських. Замість них посадили звичайну газонну траву», — заявляє директор КЕКЦ Володимир Борейко.

За його словами, зараз фахівці центру проводять екологічний аудит острова, після якого готуватимуть звернення до прокуратури.

Оболонський острів є частиною регіонального ландшафтного парку «Дніпровські острови». Екологи пропонували перетворити Дніпровські острови, включно з цим островом, на заповідну зону.

Новий пішохідний міст, який кияни називають «міст-глист», з’єднує острів з парком «Наталка». Віталій Кличко наголошував, що його збудували коштом меценатів: 2,5 мільйона доларів від Тайваню і понад 19 мільйонів гривень — від Парижа.

Фото: КЕКЦ

Однак благоустрій Оболонського острова проводився за бюджетні кошти. Капітальний ремонт і реставрацію острова коштував майже 175 мільйонів гривень. Перша ж злива оприявнила недоліки покриття пішохідних доріжок.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button