Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 299 днів. За цей час ми опублікували 26324 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото ілюстративне. Джерело: «Вечірній Київ»

На Київщині фіксують значне скорочення будівництва житла, а Львівщина натомість б’є рекорди, як повідомляє Big Kyiv з посиланням на Державну службу статистики.

За даними Держстату, у січні-березні 2024 року дозволи на виконання будівельних робіт по всій країні було видано для житлових будинків загальною площею майже 919 тис кв. м, що на 24% менше у порівнянні з початком 2023 року.

Відповідно до минулого року, загальна площа нового будівництва багатоквартирних будинків в Україні знизилася на понад 25% – до 882 тис. кв. м. А кількість заявлених на старті будівництва квартир у багатоквартирних будинках за перший квартал становила майже 10 тис. кв. м, що стало меншим на понад 30% у порівнянні з аналогічним періодом у 2023.

У Київській області на початку року загальна площа нового будівництва житла скоротилася на 61% – до понад 135 тис. кв. м. Зниження обсягів будівництва також зафіксували в Івано-Франківській, Хмельницькій, Дніпропетровській,  Закарпатській і Тернопільській областях.

Однак у у Львівській області показник будівництва нового житла зріс до 214 тис. кв. м, тобто майже на 88% у порівнянні з першим кварталом минулого року. Також уп’ятеро збільшилися обсяги будівництва у Рівненській області – до понад 35 тис. кв. м.

Нещодавно «Хмарочос» розповідав, що на будмайданчиках бракує 40% працівників. Керівники будівельних компаній розглядають можливість залучення трудових мігрантів.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button