Рейтинг: 10 найдорожчих міст світу для експатів у 2024 році
Перше місце посів Гонконг.
Перше місце посів Гонконг.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Міжнародна консалтингова компанія Mercer опублікувала щорічне дослідження Cost of Living City Ranking з переліком найдорожчих міст для експатів в усьому світі за 2024 рік. Рейтинг представлений 226 містами у порядку від найдорожчих до найдешевших місць для життя. Його визначали за допомогою порівнянь середніх витрат на комунальні платежі, житло, транспорт, їжу тощо.
З десятки найдорожчих міст половина розташовані у Західній Європі, зокрема чотири – у Швейцарії. Однак лідирує у рейтингу Південно-Східна Азія. Високій вартості життя у містах, які очолили список (Гонконг, Сінгапур, Цюрих), сприяли такі фактори як дорогі товари, сервіс, транспортні послуги, ринок житла тощо.
До першої десятки найдорожчих міст у світі для міжнародних працівників увійшли:
Два найдешевших міста – Лагос на 225-му місці й Абуджа на 226-му – знаходяться в Нігерії. Дубай піднявся на три позиції порівняно з 2023 роком, посівши 15-те місце в рейтингу, та став найдорожчим містом на Близькому Сході. Найдорожче у Південній Америці Монтевідео посіло 42-е місце. А в Північній Америці найдорожчим для міжнародних працівників містом залишається Нью-Йорк. Серед африканських міст такий статус отримало Банґі, столиця Центральноафриканської Республіки. У Тихоокеанському регіоні Сідней очолив перелік найдорожчих міст, опинившись на 58-му місці.
Для складання рейтингу Mercer оцінив порівняльну вартість понад 200 предметів і послуг у кожному місті – житла, транспорту, продуктів харчування, одягу, побутових товарів і розваг. Щоб забезпечити узгодженість у порівняннях міст, Нью-Йорк був взятий за основу, а рух валюти вимірювався щодо долара США.
Зокрема, компанія проаналізувала вартість продовольчого кошика і деяких послуг в досліджуваних містах:
Також Mercer відзначає, що пов’язані з вартістю життя проблеми і світова інфляція суттєво вплинули на багатонаціональні організації та їхніх співробітників, зокрема на оплату праці. Деяким працівникам навіть важко задовольнити основні потреби. А для компаній це ускладнило залучення й утримання найкращих талантів. Тож організаціям слід шукати інноваційні рішення для усунення цих проблем, щоб забезпечити благополуччя своїх співробітників.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті