Онлайн-калькулятор дозволяє порахувати відходи від руйнування будинку
Методологія базується на японському підході, який визначає обсяг відходів від руйнувань на квадратний метр залежно від типу будівлі.
Методологія базується на японському підході, який визначає обсяг відходів від руйнувань на квадратний метр залежно від типу будівлі.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Коаліція Ukraine Support Team разом з IT-компанією GlobalLogic розробили онлайн-калькулятор, який дозволяє порахувати кількість відходів, утворених внаслідок руйнування будівлі або її частини, повідомляє The Page.
Інструмент розробили на основі методики, створеної експертами громадської організації ReThink. Ця методологія базується на японському підході, який визначає обсяг відходів від руйнувань на квадратний метр залежно від типу будівлі.
Читайте також: Чому «поховати» рештки знищених будинків на звалищах – погана ідея?
Калькулятор потребує лише два показники: тип будівлі — багатоквартирний будинок, приватна оселя, заклад освіти або заклад охорони здоров’я — та площа забудови або руйнування.
Читайте також: Руїни знову стануть будинками: як переробка будівельного сміття може змінити відбудову
Система дозволяє оцінити загальну кількість утворених відходів та окремі компоненти, як бетон, цегла, метал, дерево тощо. Також враховує процеси горіння та розраховує кількість азбестовмісних матеріалів, у разі якщо такі були наявні у будівлях.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті