Вихід зі станції метро «Оболонь» зробили «безбар’єрним» — із пласким шрифтом Брайля (фото)
Також під час реконструкції встановили ліфт, однак він не працює.
Також під час реконструкції встановили ліфт, однак він не працює.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 304 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Вихід із метро «Оболонь», який з’єднує станцію та ЖК Obolon Plaza, лише частково є безбар’єрним, зазначає телеграм-канал про транспорт maxtram.
Під час реконструкції збільшили загальну площу виходу та розширили сходи. У КМДА кажуть, що це перший досвід спільної реалізації проєктів забудовником, інвестором, замовником і балансоутримувачем території.
Оновлені сходи мають шорстку поверхню, контрастне маркування, а також додаткові поручні на висоті 70 та 90 сантиметрів.
Встановили ліфт, однак він не працює. Канал зауважує, що, наприклад, ліфт на станції «Святошин» працює навіть під час відключень.
«Найбільше обурюють тактильні таблички, які по факту ними не є. Усі контрастні таблички на відреставрованому переході, що мають позначку шрифтом Брайля, фактично є просто принтом крапочок», — зауважує канал.
На прозорих полотнах вхідних дверей немає контрастного маркування, як це передбачено ДБН.
Тактильні смуги перериваються на шляху до ліфта, що не зовсім відповідає підходу, який зазначений у будівельних нормах.
Девелопер ЖК Obolon Plaza — компанія «Соллур», кінцевим бенефіціаром якої є кіпрська Dragon Capital, яку заснував Томаш Фіала.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті