Уряд затвердив програму для оцінки безпечності шкіл для очного навчання
Через тривале онлайн-навчання українські школярі відстають від однолітків з інших країн на два роки освітнього процесу.
Через тривале онлайн-навчання українські школярі відстають від однолітків з інших країн на два роки освітнього процесу.
Кабмін затвердив стратегію «Школа офлайн», за якою визначатимуть рівень безпечності освітніх закладів для очного навчання. Програму, яка почне діяти з першого вересня, розробило МОН спільно з Мінцифрою. До переліку безпечних шкіл увійшли заклади, які мають укриття, достатню кількість учнів і розташовуються далеко від обʼєктів з більшим ризиком потенційних обстрілів.
Після аналізу даних була створена карта, на основі якої визначили віддалені школи у різних регіонах, де треба збудувати або відремонтувати укриття. Ця мапа містить інформацію про:
Раніше повідомляли, що наразі понад 600 тисяч дітей в Україні навчаються дистанційно і ще 390 тисяч – за кордоном. Однак через COVID-19 та повномасштабну війну українські діти відстають від однолітків з інших країн на два роки навчання, за дослідженням PISA-2022.
Програма «Школа офлайн» спрямована на розвиток п’яти аспектів освітнього процесу для учнів і вчителів:
Раніше «Хмарочос» розповідав, що навчальний рік у Львові почнеться 19 серпня, замість традиційного першого вересня. Таке рішення рекомендував Штаб із підготовки міста до зими, з метою використання шкіл як пунктів незламності для всіх львів’ян у разі екстремальної ситуації з відключеннями електроенергії в зимовий період.
Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» всього від 100 грн/місяць!
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті