Іноземці платять сотні євро за тури Ірпенем і Бучею
Найчастіше це чоловіки, що подорожують наодинці. Половина з них — американці.
Найчастіше це чоловіки, що подорожують наодинці. Половина з них — американці.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Десятки київських туристичних агенцій пропонують іноземцям тури до місць воєнних злочинів — в Бучу, Ірпінь та Гостомель, повідомляє Times.
Найчастіше це чоловіки, що подорожують наодинці. Половина з них — американці. Також цікавляться британці, німці, японці та французи.
Шестигодинна екскурсія до Бучі, Ірпеня та Гостомеля коштує 130 фунтів (приблизно 6760 гривень), а тижнева подорож деокупованими територіями — три тисячі фунтів (15,6 тисячі гривень).
Гід Свєт Моїсеєв із компанії Capital Tours стверджує, що за літо продав 30-40 турів. Раніше він повідомляв Kyiv Independent, що половину заробленого віддає ЗСУ. Він порівнює інтерес до таких екскурсій із турами у Чорнобиль, який був найпопулярнішим напрямком його агенції до великої війни. Він також нагадує, що в Аушвіц також водять туристів.
Агенція Kyivtrip пропонує одноденний «Темний тур» Бучею, Ірпенем і Києвом вартістю дев’ять тисяч гривень. War Tours продає одноденні тури Бучею та Ірпенем по 250 євро (11,1 тисячі гривень).
За два квартали цього року туристична галузь сплатила до держбюджету понад 1,2 мільярда гривень, що на чверть більше, ніж у 2021-му. І найбільше відрахувань у цій сумі — з Києва, майже 390 мільйонів гривень.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті