Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: facebook.com/prazskaintegrovanadoprava

Від 29 червня у столиці Чехії скасували зупинку автобусів без вимоги. Водій або має побачити людей на зупинці, або пасажири в салоні мусять натиснути відповідну кнопку, повідомляє Metro.cz.

Рішення, як очікується, має скоротити час у дорозі та зменшити витрати на пальне. Такі правила вже діяли на низці машрутів, а тепер транспортний оператор ROPID вирішив уніфікувати режим у всій Празі. Наголошують, що зупинки на вимогу діють у Лондоні, Відні, Братиславі та інших містах.

Читачі видання загалом підтримують нові правила. Однак є й нарікання. Так, люди на зупинці мусять стояти так, аби водій їх помітив. Хоча нові зупинкові павільйони прозорі, деякі старі зупинки — ні. Тож навіть у негоду слід вийти з-під навісу, аби водій побачив.

З новими правилами стало майже неможливо сісти тим, хто тільки підходить до зупинки й міг би підбігти, коли автобус гальмує. Однак ROPID наголошує: якщо на зупинках і трапляються нещасні випадки, то це переважно з тими людьми, які намагалися наздогнати транспорт і перечепилися. Тож вихід один — чекати на наступний рейс.

Ще одна пропозиція: зупинки варто зробити обов’язковими, наприклад, біля лікарень. Чимало пасажирів, які ними користуються, мають труднощі з пересуванням.

Також є скарги на окремих водіїв, які не зупинялися навіть після сигналу або ж не висаджували пасажирів на кінцевій станції. ROPID запевняє, що таких водіїв штрафуватимуть. Загалом у компанії зазначають, що негативні відгуки наразі поодинокі, а загалом тестовий період минає успішно.

Нагадаємо, в історичному центрі Праги від 24 липня заборонили нічний трафік.

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
всього від 100 грн/місяць!

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button