Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 299 днів. За цей час ми опублікували 26316 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Олександр Панченко

Днями на розі вулиць Ялтинська та Заслонова на Дарниці ескаватори почали демонтувати модерністський фонтан 1970-х років, повідомляє група «Лівобережжя Київське».

Фото: Олександр Подласов
Фото: Олександр Подласов

У Дарницькій райадміністрації заявили, що потребували місця для встановлення пам’ятника загиблим прикордонникам. Згідно з візуалізацією, це має бути гранітна стела на багаторівневому гранітному постаменті. Оплачуватиме, як зазначається, «соціально-відповідальний бізнес».

У сквері якраз торік демонтували радянський памʼятник екіпажу бронепоїзда «Таращанець», тож новий пам’ятник думали спершу встановити там. Однак виявилося, що Київрада вже запланувала іншу концепцію скверу: його назвуть Таврійським і встановлять інший монумент — у співпраці з кримськотатарським Меджлісом.

Таким чином пам’ятник прикордонникам вирішили поставити замість конструктивістського фонтану, який РДА характеризує як «безгосподарний» і «непрацюючий», додаючи, що він не є архітектурною пам’яткою і витрачати гроші на його відновлення, з урахуванням воєнного стану, недоречно.

Водночас після того, як на місце прибули кияни, обурені руйнуванням фонтану, комунальники вирішили зупинити роботи до прийняття остаточного рішення. Територію огородили сигнальною стрічкою.

«Наразі розглядається можливість відкриття фонтану в цьому місці поруч з ігровою зоною або біля Палацу реєстрації актів цивільного стану у сквері “Закоханих”», — пояснюють у РДА.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button